Logo Altairis

Projekty a reference

Vlastní a spřátelené projekty

ASPNET.CZ

ASPNET.cz

Odborný web o technologii ASP.NET. Postaven na publikačním systému Nemesis Publishing.

BDSM.CZ

BDSM.CZ

Nejstarší český web o sadomasochismu ve všech jeho podobách. Postaven na publikačním systému Nemesis Publishing

GeekCore

GeekCore

Kalendář akcí pro vývojáře a IT profesionály na platformě Microsoft, největší portál svého druhu v ČR. Open source, postaven na systému Nemesis Events.

ASP.NET Chaos Generátor

ASP.NET chaos generátor

Generátor hesel, klíčů a dalších náhodných dat. Open source.

SecPublica

SecPublica - securitas, res publica

Poloodborný blog o bezpečnosti a kryptografii. Postaven na publikačním systému Nemesis Publishing.

VtipBáze

VtipBáze

Databáze vtipů bez reklam. Open source.

Rider.cz weblog

RIDER.cz WebLog

Jeden ze služebně nejstarších weblogů v ČR, i když nyní dosti zanedbávaný. Postaven na publikačním systému Nemesis Publishing.

Další reference

Směska dalších projektů. Zde se většinou jedná o weby vytvořené pomocí XML4web nebo Nemesis Publishing, které si klienti spravují a plní sami, ale najdou se zde i na zakázku vytvořené systémy. Obrázky bez odkazů jsou na veřejnosti nepřístupné stránky.

Screenshot f-denicek.draace.cz Screenshot gallery.rider.cz Screenshot platby.aradia.cz Screenshot spring.sirril.cz Screenshot www.achak.bdsm.cz Screenshot www.alraune.cz Screenshot www.aradia.cz Screenshot www.bdsmstudioflora.cz Screenshot www.daquas.cz Screenshot www.draace.cz Screenshot www.friskykun.cz Screenshot www.nebepeklo.cz Screenshot www.pavlis.net Screenshot www.tinasalo.eu Screenshot www.vlcak.cz Screenshot www.znalci.cz Screenshot www.zodiacon.cz Screenshot www.zodiacon.org Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot