Logo Altairis

Software

Vyvíjíme software na zakázku podle požadavků našich zákazníků, ale kromě toho ho píšeme i pro sebe. A protože máme rádi open source, tak mnohdy i pro ostatní, kterým dáváme k dispozici jeho zdrojové kódy.

Logo InfoStream

InfoStream: Důvěryhodný archiv

InfoStream je aplikace pro důvěryhodnou evidenci dokumentů a pořizování a obnovu časových razítek. U digitálních dokumentů je, na rozdíl od papírových, obvykle nesnadné prokázat, kdy vznikly. Pokud to má být možné způsobem technicky i právně nenapadnutelným, je nutné využít časových razítek nezávislé autority. InfoStream tento proces automatizuje a zároveň jej činí ekonomičtějším, protože limituje počet časových razítek, která musíte zaplatit.

» více informací najdete na www.infostream.cz

Logo Nemesis

Nemesis Publishing: CMS

Pro potřeby našich blogů a obsahových webů jsme vytvořili vlastní publikační systém Nemesis Publishing. Je k dispozici i pro externí zájemce. Svůj web na něm kromě našich projektů provozuje třeba společnost Daquas nebo chudáček koníček Fíno.

» více informací o webech postavených na Nemesis Publishing najdete v části Projekty

Logo XML4web

XML4web: CMS

Pokud se vám nehodí poměrně striktní formát blogu/zpravodajského serveru a potřebujete obecný CMS pro web, je tady XML4web. Založený na mocných XSL šablonách umožňuje správu webu i neprogramátorům.

» více informací najdete na www.xml4web.com

Logo Open Source Initiative

Open source

Většina našich aplikací je volně dostupná včetně zdrojového kódu a je určena spíše pro programátory, jedná se o různé komponenty a uděláka, která běžným smrtelníkům nic neřeknou. Jejich počet se navíc utěšeně rozrůstá, takže je zmíníme jenom stručně:

Komponenty a toolkity

Většinu těchto komponent najdete i v oficiálním feedu NuGet Gallery.

Aplikace a utility

Logo SEWEN

Hotové projekty

Některé z našich projektů jsou open source a můžete si stáhnout a prostudovat jejich zdrojáky:

Ukázové aplikace v ASP.NET Core