Logo Altairis

Kurzy, školení a konzultace

Primárně nabízíme konzultace na témata z našeho oboru (vývoj webových aplikací, databáze, bezpečnost...). Konzultace jsou zpravidla placené hodinovou sazbou a jejich témata a forma se zcela řídí potřebami zákazníka. V případě zájmu o konzultace z oboru, který nespadá do naší kompetence, vám rádi nabídneme či zprostředkujeme naše spřátelené odborníky.

Ve spolupráci se společností Microsoft nepravidelně pořádáme bezplatné semináře pro veřejnost na různá témata, obvykle se týkající programování. Tyto semináře jsou (spolu s dalšími podobnými akcemi jiných organizátorů) vyhlašovány na našem webu GeekCore. Z těchto akcí jsou pořizovány záznamy, které najdete na našem YouTube kanálu.

Pro největší školící středisko v republice, počítačovou školu Gopas připravujeme originální školení podle vlastních materiálů. Pořádáme i naše vlastní kurzy pod hlavičkou DotNetCollege, jejichž aktuální nabídku najdete na www.dotnetcollege.cz.

Podílíme se na obsahu většiny odborných konferencí v naší oblasti: TechEd, DevCon, HackerFest, Developer Days, MS Fest, ShowIT a další.